NXH25V2200M16*20 LO
MFR.Part #
NXH25V2200M16*20 LO
JLCPCB Part #
C3002453
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 15mΩ@100kHz 16mm 20mm 2200uF 25V 3.25A@100kHz 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS