TDA250V1500M35*45 V
Extended
Manufacturer
SamYoung Electronics
MFR.Part #
TDA250V1500M35*45 V
JLCPCB Part #
C3002319
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1500uF 2.43A@120Hz 2000hrs@105℃ 250V 35mm 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS