SMAJ30CA
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
SMAJ30CA
JLCPCB Part #
C3001964
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1uA 30V 33.3V 400W 48.4V 8.3A Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS