CJK04-327681220B20
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
CJK04-327681220B20
JLCPCB Part #
C3001024
Package
MC-306
Description
-40℃~+85℃ 12.5pF 32.768kHz 60kΩ Crystal Oscillator ±20ppm MC-306 Crystals ROHS