SMDRI125-3R3NT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMDRI125-3R3NT
JLCPCB Part #
C3000376
Package
SMD,12.3x12.3mm
Description
10.5A 17mΩ 3.3uH 6.8A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,12.3x12.3mm Power Inductors ROHS