MBRD20100
Extended
Manufacturer
SMC(Sangdest Microelectronicstronic (Nanjing))
MFR.Part #
MBRD20100
JLCPCB Part #
C2997466
Package
DPAK
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100A 100V 1mA@100V 20A 800mV@20A DPAK Schottky Diodes ROHS