APG082N01
MFR.Part #
APG082N01
JLCPCB Part #
C2995349
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100A 100V 11pF 155W 2.435nF 380pF 47nC@10V 4V 8.2mΩ@10V TO-220 MOSFETs ROHS