APG050N85
MFR.Part #
APG050N85
JLCPCB Part #
C2995343
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 135A 15pF 196W 2.924nF 48nC@10V 4V 5mΩ@10V 771pF 85V N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS