APG078N07
MFR.Part #
APG078N07
JLCPCB Part #
C2995331
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.466nF 100A 4V 55pF 60nC@10V 7.8mΩ@10V 70V 93W TO-220 MOSFETs ROHS