SMDJ90CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMDJ90CA
JLCPCB Part #
C2994172
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 111V 146V 20.5A 2uA 3kW 90V TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS