SMDJ85CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMDJ85CA
JLCPCB Part #
C2994168
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 104V 137V 21.9A 2uA 3kW 85V TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS