SMDJ78CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMDJ78CA
JLCPCB Part #
C2994162
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 126V 23.8A 2uA 3kW 78V 95.8V TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS