SMDJ6.5CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMDJ6.5CA
JLCPCB Part #
C2994148
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 11.2V 267.9A 3kW 500uA 6.5V 7.98V TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS