SMDJ45CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMDJ45CA
JLCPCB Part #
C2994134
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 2uA 3kW 41.3A 45V 55.3V 72.7V TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS