SMDJ18CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMDJ18CA
JLCPCB Part #
C2994112
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 102.7A 18V 22.1V 29.2V 2uA 3kW TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS