SMDJ150CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMDJ150CA
JLCPCB Part #
C2994100
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 12.3A 150V 185V 243V 2uA 3kW TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS