SMDJ130CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMDJ130CA
JLCPCB Part #
C2994094
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 130V 14.4A 159V 209V 2uA 3kW TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS