SMDJ120A
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMDJ120A
JLCPCB Part #
C2994089
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 120V 147V 15.5A 193V 2uA 3kW TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS