SMCJ7.5CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMCJ7.5CA
JLCPCB Part #
C2994066
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100uA 116.3A 12.9V 7.5V 9.21V TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS