SMCJ54CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMCJ54CA
JLCPCB Part #
C2994058
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 17.3A 1uA 54V 66.3V 87.1V TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS