SMCJ26CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMCJ26CA
JLCPCB Part #
C2994044
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 26V 31.9V 35.7A 42.1V TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS