SMCJ200A
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMCJ200A
JLCPCB Part #
C2994033
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 200V 247V 324V 4.6A TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS