SMCJ13CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMCJ13CA
JLCPCB Part #
C2994018
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 13V 15.9V 1uA 21.5V 69.8A TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS