SMCJ130A
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMCJ130A
JLCPCB Part #
C2994015
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 130V 159V 1uA 209V 7.2A TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS