SMBJ400CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMBJ400CA
JLCPCB Part #
C2993998
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 400V 600W 648V 648V 900mA TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS