SMAJ300CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMAJ300CA
JLCPCB Part #
C2993966
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 300V 371V 400W 486V 800mA TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS