SMAJ110CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMAJ110CA
JLCPCB Part #
C2993950
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 110V 135V 177V 1uA 2.3A 400W TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS