SMAFJ64CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMAFJ64CA
JLCPCB Part #
C2993929
Description
103V 1uA 3.9A 64V 78.6V TVS SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS