SMAFJ6.5CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMAFJ6.5CA
JLCPCB Part #
C2993925
Description
11.2V 35.7A 500uA 6.5V 7.98V TVS SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS