SMAFJ48CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMAFJ48CA
JLCPCB Part #
C2993913
Description
1uA 390pF 400W@10/1000us 48V 5.2A 58.9V 77.4V Bidirectional TVS SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS