SMAFJ40CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMAFJ40CA
JLCPCB Part #
C2993905
Description
1uA 400W@10/1000us 40V 49.1V 6.2A 64.5V Bidirectional TVS SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS