SMAFJ30CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMAFJ30CA
JLCPCB Part #
C2993895
Package
SMAF
Description
1uA 30V 36.8V 390pF 400W@10/1000us 48.4V 8.3A Bidirectional TVS SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS