SMAFJ250CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMAFJ250CA
JLCPCB Part #
C2993887
Description
1A 1uA 250V 309V 390pF 400W@10/1000us 405V Bidirectional TVS SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS