SMAFJ20A
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMAFJ20A
JLCPCB Part #
C2993878
Description
12.3A 1uA 20V 24.5V 32.4V 390pF 400W@10/1000us TVS Unidirectional SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS