SMAFJ170CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMAFJ170CA
JLCPCB Part #
C2993869
Description
1.5A 170V 1uA 209V 275V 390pF 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS