SMAFJ16A
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMAFJ16A
JLCPCB Part #
C2993866
Description
15.4A 16V 19.7V 1uA 26V 400W@10/1000us TVS Unidirectional SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS