SMAFJ13CA
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMAFJ13CA
JLCPCB Part #
C2993857
Description
13V 15.9V 18.6A 1uA 21.5V 390pF 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS