MBRD20200D
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
MBRD20200D
JLCPCB Part #
C2993514
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 150A 200V 20A 50uA@200V 920mV@10A TO-252 Schottky Diodes ROHS