BZX84C39
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
BZX84C39
JLCPCB Part #
C2993107
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@27.3V 130Ω 300mW 37V 39V~41V SOT-23 Zener Diodes ROHS