BZX84B22
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
BZX84B22
JLCPCB Part #
C2993069
Package
SOT-23
Description
1 Independent 21.6V~22.4V 22V 300mW 50nA@15.4V 55Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS