BZT52C4V7T
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
BZT52C4V7T
JLCPCB Part #
C2993040
Package
SOD-523
Description
1 Independent 200mW 3uA@2V 4.4V 4.7V~5V 80Ω ±5% SOD-523 Zener Diodes ROHS