BZT52C4V3T
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
BZT52C4V3T
JLCPCB Part #
C2993039
Package
SOD-523
Description
1 Independent 200mW 3uA@1V 4.3V~4.6V 4V 90Ω ±5% SOD-523 Zener Diodes ROHS