BZT52C43S
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
BZT52C43S
JLCPCB Part #
C2993034
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA@33V 130Ω 200mW 40V~46V 43V SOD-323 Zener Diodes ROHS