BZT52C18T
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
BZT52C18T
JLCPCB Part #
C2993017
Package
SOD-523
Description
1 Independent 100nA@12.6V 16.8V 18V~19.1V 200mW 45Ω ±5% SOD-523 Zener Diodes ROHS