BZT52B4V7
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
BZT52B4V7
JLCPCB Part #
C2992984
Package
SOD-123
Description
1 Independent 130Ω 2uA@1V 4.61V~4.79V 4.7V 500mW ±2% SOD-123 Zener Diodes ROHS