BZT52B2V4
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
BZT52B2V4
JLCPCB Part #
C2992958
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100Ω 120uA@1V 2.35V~2.45V 2.4V 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS