SBDF10150CT
MFR.Part #
SBDF10150CT
JLCPCB Part #
C2992250
Package
TO-220F
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@150V 105V 10A 120A 800mV@5A TO-220F Schottky Diodes ROHS