BZX584C8V2
Extended
Manufacturer
Jiangsu Changjing Electronics Technology Co., Ltd.
MFR.Part #
BZX584C8V2
JLCPCB Part #
C2991969
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 150mW 15Ω 7.7V~8.7V 700nA 8.2V 80Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS