FNR14K471TATN1NN
MFR.Part #
FNR14K471TATN1NN
JLCPCB Part #
C4354879
Package
Plugin
Description
140J 300V 385V 4.5kA 440pF@1kHz 470V 600mW 775V Plugin Varistors ROHS