RHC-12K510JT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RHC-12K510JT
JLCPCB Part #
C2991722
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 51Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS